Меню KDT
" ...Қазына халықта. Ғылымның басты мақсаты – сол қазынаны халықтың өз кәдесіне жарату." - Әлкей Марғұлан

ҮЙІРМЕЛЕР

 «Әлкей Марғұлан атындағы №40 орта мектеп» ММ-сі
бойынша үйірмелер кестесі

                                                                                                 2018-2019 оқу жылы 

           
           
           
           
           
           


2015-2016 оқу жылы
 

Үйірме атауы

Сыныбы

Сағаты

Өтетін күні

Уақыты

Жетекшісі

Би

2

5

Дүйсенбі

Сәрсенбі

Сенбі

 

А.Тажибаева

3

2

Сейсенбі

 

4

4

Дүйсенбі

Сәрсенбі

 

Тоғызқұмалақ

2

2

Сәрсенбі

Бейсенбі

 

Ж.Сулейманова

5

3

Сәрсербі

Бейсенбі

Жұма

 

Хор

3

4

Сәрсенбі

Жұма

 

А.Жылқыбаева

5

2

Сәрсенбі

Жұма

 

7

3

Сәрсенбі

Жұма

 

Киелі қобыз

4

2

Дүйсенбі

Бейсенбі

 

М.Уркумбаева

Сирек бояулар

5

2

Бейсенбі

 

 

М.Бодраков

Сахна сыры

7

2

Сәрсенбі

Бейсенбі

 

Б.Рахымжанұлы

Жас құтқарушы

8

2

Сәрсенбі

Бейсенбі

 

Р.Ортбаева

Жас тілші

8

2

Сейсенбі

Жұма

 

Г.Садуақасова

«Парасат» дебат клубы

9

2

Сейсенбі

Сәрсенбі

 

Ж.Халманова

АҚТҚ ЖҚТБ

9

2

Сейсенбі

Сәрсенбі

 

Ф.Сулекешова




2014-2015 оқу жылы

Үйірме атауы

Сынып

өтетін күні

уақыты

Үйірме жетекшісі

 1

Ұлттық дүние таным

1

сәрсенбі

 11.10-11.45.

А.Күнен

Ұлттық дүние таным

1

сәрсенбі

11.10.-11.45. 

А.Омарқұл

Ұлттық дүние таным

1

сәрсенбі

 11.10.-11.45.

М.Қонысбаева

«Сөз маржан» мәнерлеп оқу

2

жұма, сенбі

 13.00.-13.45.

Н.Хаздай

Қызықты матиматика

3

сенбі

 12.45.-13.30.

А.Қараталова

Ұлттық қол өнер

2,3

сәрсенбі

бейсенбі

12.00.-13.55. 

Р.Бекенова

«Қыл қалам» сурет үйірмесі

4

сенбі

13.00.-13.45. 

Ә.Бәкенова

«Жас эколог»

 

дүйсенбі

14.00.-15.00. 

Ш.Қалиханова

«Жас шахматшы»

5

сейсенбі

13.00.-13.45. 

А.Жетпісбаев

10 

«Сөз мерген» дебат

8-10

жұма

 15.00.-16.30.

Ә.Қабышева

11 

Жас жол инспекторы

4

сәрсенбі

жұма

12.00.-12.45.
11.00.-11.45.

А.Алшынова

12 

«Сахна сыры» драма

5-9

сәрсенбі

 15.00.-16.30.

А.Тасболатова

13 

«Жас тілші»

1-4,5-9

сейсенбі

бейсенбі

 12.00.-12.45.
15.00.-15.45.

А.Серікбаева

14 

Тоғызқұмалақ

3-4, 5-9

дүйсенбі

сәрсенбі,

 11.00.-13.15.
13.15.-15.00.

О.Қазанғап

15 

Ер балалар хоры

2-4

сәрсенбі

бейсенбі

 11.15.-13.00.
11.15.-13.00.

Е. Узбеков

16 

Аралас хор

5

сәрсенбі

бейсенбі

 10.15.-11.45.

Е. Узбеков

17 

Вокал

5

жұма

 11.00.-13.15.

Н.Көжекова

18.

Ағылшын әлемі

5

дүйсенбі

 12.15.-13.00.

А.Керімбаева

19.

Неміс тілі

7

сәрсенбі

 12.15.-13.00.

М.Сейтбатталова



 

«Біз кішкентай шеберлерміз» атты қалалық көрмеге оқушылар қолөнер бұйымдарын көрсетті


Разработчик ТОО "BenchMark Consulting". © Все права защищены. 2015-2016 год