Меню KDT
" ...Қазына халықта. Ғылымның басты мақсаты – сол қазынаны халықтың өз кәдесіне жарату." - Әлкей Марғұлан

Жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар

«Жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар» Республикалық, қалалық байқаулар мен сайыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің шеруі

 

І. Білімді мыңды жығар

- аудандық, қалалық, республикалық олимпиада жүлдегерлері;

 

ІІ. Ғылымды ізде, оқы да үйрен

-         Республикалық, халықаралық ғылыми жобалар байқауы;

-         Ғылыми конференция жүлдегерлері;

-         «Зерде»

-         Республикалық Марғұлан оқулары.

 

ІІІ. Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда

-         Абай, Шәкәрім оқулары;

-         Махамбет оқулары;

-         Мұқағали оқулары;

-         Оралхан оқулары;

-         Т.Айбергенов оқулары.

 

ІV. Өнерлі өрге жүзер

-         Фото-сурет, плакат байқаулары;

-         Қолөнер байқаулары;

-         Техникалық көрмелер.

 

V. Өнерге әркімнің-ақ бар таласы

- ән, хор, би, мәнерлеп оқу, байқаулары;

- КТК

 

VІ. Мен елімнің ұланымын!

- әскери-патриоттық байқаулар;

- жолда жүру ережесі;

- «Ғасырдан ғасырға»

- «Талантты ұстаз – дарынды оқушыға»

 

VІІ. Шынықсаң, шымыр боласың

-         Спартакиада бағдарламасы бойынша жүлдегерлер болғандар.

 

VІІІ. Мен елімнің ертеңімін!

-         Республикалық, қалалық спорт турнирлерінің жүлдегерлері;

 

ІХ. Жан, тән, рух бірлігі

-         Карате, күрес, тоғызқұмалақ үйірмесінеқатысатын оқушылар;

 

Х. Мектеп деген – қазына баға жетпес

- мектептің қоғамдық жұмысына белсене қатысатын оқушылар.




2013 – 2014 оқу жылында  «ЖҮЗДЕН ЖҮЙРІК, МЫҢНАН ТҰЛПАР»

атты жұлдыздар шеруінде марапатталған жүлдегерлер

 

 «Білімді  мыңды  жығар» номинациясы бойынша аудандық, қалалық олимпиада (ғылыми жобаға қатыстық) жүлдегерлері марапатталды.

Әбсәмет Есболат

Сейтқазина Камила -10а

Баймұқанова Толқын - 11

Елеу Гүлайым - 10

Жанділдаев Данияр

Жұмабай Арайлым

Қожахметова Фариза -11а

Сейтжан Әлішер -11ә

Айымбетова Ақмарал -11ә

Қасымбаева Гүлназ -10а

Мұсаева Жұлдызай -10ә

Зетулла Қырмызы -10ә

Алпыс Динара -10а

Сатмағанбетова Фариза -10а

Жетпісбаева Айса -9а

Ықылас Пида

Келесбай Гүлайхан

Досанова Гүлзия – 9 ә

Мешітбай Томерис -4г

Бижанова Ұлмекен -4б

Шарипова Дариға - 4д

Нығметова  Мадина

 

 

 «Ғылымды ізде, оқы да үйрен» номинациясы бойыншағылыми жобалар байқауының жүлдегерлері мен ғылыми конференция жеңімпаздары марапатталды.

  1. Төлеген Еламан -11ә
  2. Бейсекеева Мадина -11ә
  3. Бестай Айшуақ -11ә
  4. Жанғожин Мейіржан ( республикалық ғылыми жоба жеңімпазы )
  5. Бибекова Айзия -10а
  6. Әшімова Диана -10а
  7. Тойшыбекова Дария–7 а
  8. Қоянбаева Аружан -5а
  9. Төлеуова Меруерт -5а
  10. Байтабенова Томирис
  11. Кемелбек Шыңғысхан- 7ә
  12. Абдуллақызы Минара -3а
  13. ЖолдасоваЗейнеш -
  14. Омарова Алина 6 А

«Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы жүлдегерлері.

Емангалиева Камила /І орын/

Билет Жарас  /ІІІ орын/ -4б

Смайлова Айнұр  /ІІ орын/ - 4г

Орынбасар Нұрислам  /ІІ орын/ - 4г

Жақып Мадияр, Сәкімбай Абдулла, Әнкей Елдос, Хамит Әділжан, Жаңбырбай Алмас, Орынтай Диана, Қали Інжу, Искаков Мұхтархан, Әліқұл Мұратхан, ЖәрдембекНұрмұхаммед-4в

 

 «Күш – білімде, өнер - тілде» номинациясы бойынша зияткерлік ойындарының жүлдегерлері.

Мейрамбекова Бағнұр -9в (шығарма І орын қалалаық)

Жалғасбай Зайгүл -9в сайыс Атамекен

Нұрхан Бекзат – 1б ПОНИ (құжаты бар)

Жамбыл Әділ -10а

Насипов Абай – 10а

Мәпезов Ерәділ -8ә

Мейрім Бекзат -9б

            «Өнерлі өрге жүзер» номинациясы бойынша сурет, қолөнер, техикалық көрмелер байқауларының жеңімпаздары.

Алшынбеков Сабыр -9в

Есказиев Ертуған -9в

Бибекова Азиза -5а

Борин Ерназар–

Тюлюбаев Мирас – 2 ә

 «Өнерге әркімнің- ақ  бар таласы» номинациясы бойынша ортаға тамылжыта ән шырқап, мың бұрала  билеп жеңімпаз атанған оқушыларымыз:

Жанмұхамедұлы Батыржан

Төлеубаев Бегендік

Мұқанов Шыңғыс

Қайырбек Аружан

Бижанов Мәди

Жаңбырбай Мейіржан

Серікбай Мұстафа

Әбілда Айдаулет

Нұрхан Мариям -9в

Әлмағанбетова Жанел

Абдуллина Наргиз

Болатбекова Мадина

Жакупова Фариза -8б

Елес Шыңғыс

Байбатырова Айнұр -7ә

Нигметова  Амина -4а

Амантаева Жансая – 3а

Мұратова Мерей

Нарықбаева Дариға

 

 

 

 

«Шынықсаң,шымыр  боласың»  номинациясын бойынша жүлдегрлері.

Әдиев Жәнібек -8в

Засухин Иван

Хойшыбай Жадыра -9ә

Мәжит Сырым

Сейтахметова Ақнұр

Орынбаева Аружан

Несіпбек Құралай – 9 а

Темірбекова Ғалия

Омар Рүслан

Төлеубаев Сәтжан -9ә

Хамит Ерхан -7а

Есіркеп Құндыз -6ә

Есіркеп Инабат

Оразхан Аяулым-10а

Исахов Мейрас -4в

Сағатов  Уралбек -4в

Ордаханов Сұлтан -4в

 

   

 

 


 

«Мен елімнің ұланым»  номинациясы  бойынша республикалық,қалалық спорт турнирлерінің жүлдегерлері мен жеңімпаздары.

Есемсейтов Бақытжан

Тұяқбаева Шадияр

Есіркеп Абай

Пернебек Күнсұлу

Жапарова Аида

Айбасова Ботагөз

Амангелді Зура

Сағынтай Гүлназ

Есполова Адина

Оспанова Анель

 Қуаныш Айым

Айымқұлова Диана

Төлеубаева Гүлназ

Сарсекова Арайлым-7б

Ұрақпаев Әлішер -7б

Серікбай Әділхан -7ә

 Қоқаш Балайым

 

 

 

«Жан,тән,рух бірлігі» номинациясы бойынша каратэ мен бокстан, қазақша және еркін күрес, суда жүзуде жүлде алған ұландарымыз марапатталды.

Досымов Алдия

Серіков Мұхит -4а

Балтабаева Томирис -9б

Оспан Аида -7б

Жакенова Меруерт – 4а

Мейрам Аслан -5в

Абдикалов  Нұрсұлтан

Досымов Биболат -5ә

Нұрбек Дархан -5ә

 Амиров Нұржан -7ә

Ермекбай Қажымұқан -6ә

Жәрдембек Біржан -3е

Шамгунова Ұлжан -3а

Гульмамедов Елкелді -6ә

Әліп Береке 7 В

 

 «Мектеп деген-қазына баға жетпес»  номинациясын бойынша марапатталған оқушылар:

Жаңбырбай Ғалымжан -4ә

Мерген Іңкәр- 4ә

Жақсылық Жанерке -4а

Болатбеков Мадияр 5а

Сейтқалиева Бағжан

Өтейұлы Азамат

Омар Адай -7ә

Рахимбаева Нұрай -5а

Абулхаир Темірлан – 5в

Әліп Аяжан -5г

Амантаева Назерке

Уәлихан Гүлназ -11а

Мұрал Рауза -10а

Мешітбаев Мейрамбек -10а

Нұрханова Шебергүл -10а

Бақтен Бақытжан – 9а

Ибрагим Мерет – 9а

Смағұлова Әлия -9в

Дүйсекова Аруна- 9в

Келесбай Райхан -8а

Авид Нұрмахаммед -7б

Азнабаева Диана -7б

Ахметова Динара 7б

Төлеу Темірлан -10а

Манат Азат

 

 



 






 «Жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар»

жұлдыздар шеруі

  Мақсаты: Республикалық, қалалық, аудандық түрлі байқаулар мен сайыстардың, ғылыми жобалар және  конфренция жеңімпаздары мен жүлдегерлерін марапаттау, оларға қолдау көрсету. Өнерге, білімге, ғылымға ынталандыру, салауатты өмір салтын  қалыптастыру.

                   

 

   «Ғылымды ізде, оқы да үйрен» номинациясының иегерлерін марапаттау рәсімі.



 «Білімді  мыңды  жығар» номинациясы

 

«Білімді  мыңды  жығар» номинациясының  иегерлері.

 

«Жан, тән, рух бірлігі» номинациясының иегерлері.
 

 «Мектеп деген - қазына баға жетпес»

 номинациясының иегерлері.

«Өнерге әркімнің- ақ  бар таласы»

 номинациясының иегерлері.

 

«Мен елімнің ертеңімін»  номинациясының Иегерлері.

 «Мен елімнің ұланымын!» номинациясының иегерлері.

 

 

 

«Шынықсаң, шымыр  боласың» номинациясының иегерлері.

 

 

2012-2013 оқу жылында Жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар шыққан оқушылар марапатталды.

        

 «Білімді  мыңды  жығар» номинациясы бойынша аудандық, қалалық олимпиада жүлдегерлері

1.Талап Алтынай
2.Рахимбаева Мадина
3.Жанайдарова Аягөз
4.Мусаева Жұлдызай
5.Абдуллаева Нұргүл
6.Алдаш Асылбек
7.Сейтахмет Меруерт
8.Айымбетова Ақмарал
9.Мейрамбекова Бағнұр
10.Әлмағанбетова Жанель
11.Акария Мағжан
12.Абылбек Ботакөз
13.Манат Азат
14.Жұмажанов Ақжол
15.Тұрсымат Өміржан
16.Закир Нұрхан
17.Есіркеп Құндыз
18.Тулюпова Аружан

 «Ғылымды ізде, оқы да үйрен» номинациясы бойынша ғылыми жобалар байқауының жүлдегерлері:

  1. Елеу Гүлайым
  2. Жойқынбекова Адина
  3. Мешітбаев Мейрамбек
  4. Сатмағанбетова Фариза
  5. Сейткереев Ғизат
  6. Өміралинов Біржан
  7. Кәукербек Ақнұр
  8. Смағұл Әлия

 

 «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

  1.  Уәли Еламан

  2. Анькей Елдос  

  3. Жақып Мадияр

  4. Арслан Решат

     

         «Өнерлі өрге жүзер» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Ермекова Айнұр  
  2. Хамзеева Айым
  3. Ахметова Наргиз
  4. Сабырова Айдана
  5. Темірхан Аңсаған
  6. Бұғыбаев Ниязбек
  7. Әбжан Айжан
  8. Борин Ерназар

 

 «Өнерге әркімнің- ақ  бар таласы» номинациясы бойынша жүлдегерлер:

  1. Жанмұхамедұлы Батыржан
  2. Байбатырова Айнұр
  3. Елес Шыңғыс
  4. Халықова Мөлдір
  5. Қасымбаева Меруерт
  6. Төлеубай Бегендік
  7. Әбілда Айдаулет
  8. Жалғасбай Зайгүл
  9. Мұқанов Шыңғыс
  10. Бекмағанбет Ерік

 

              

 «Шынықсаң, шымыр  боласың»  номинациясының жүлдегрлері:

 «Мен елімнің ертеңімін»  номинациясы  бойынша төмендегі оқушылар марапатталды.

  1. Есемсейтов Бақытжан
  2. Мұқанов Саян
  3. Тұяқбаева Ш
  4. Бекішова Айғаным
  5. Есіркеп Абай
  6. Урақпаев Әділбек
  7. Қапаров Береке
  8. Жеңіс Диас – 9г
  9. Пернебек  Күнсұлу
  10. Жапарова Аида
  11. Айбасова Ботагөз
  12. Амангелді Зура
  13.  Сағынтай Гүлназ
  14.  Есполова Адина
  15.  Есіркеп Құндыз
  16. Есіркеп Инабат
  17. Омар Руслан
  18.  Оспанова Анель
  19.  Қуаныш Айым

 

«Жан, тән, рух бірлігі» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

     1.Жеңіс Ұлан  5 «Б»
     2.Мұрат Алдияр 5б
      3.Амиров Нұржан 6ә

 

 «Мектеп деген - қазына баға жетпес»  номинациясыбойынша марапатталған оқушылар:

  1. Арслан Решат
  2.  Жақсылық Жанерке
  3. Орынбасаров Нұрислам
  4. Абдрафих Жібек
  5. Жәрдембек Нұрмұхамед
  6. Төлеуова Меруерт  - 4а
  7. Қоянбаева Аружан  -4а
  8. Абдуллақызы Минара -2а
  9. Қайдарқызы Әмина
  10. Жеңісбекұлы Дастан
  11. Жолдыбаева  Назира
  12. Рахметолла Дильназ
  13. Жаңбырбай Алмаз
  14. Болатбеков Мадияр 5а
  15. Кемелбек Шыңғыс
  16. Сейтқалиева Бағжан
  17. Өтейұлы Азамат
  18.  Әбсәмет Есболат
  19. Серікбай Мұстафа
  20.  Сакимбай Абдулла
  21.   Камалова Зарина
  22.  Серікжанқызы Әзиза
  23.  Сейсенбек Айдос
  24.  Шагиев Қайрат
  25.  Болатбекова Мадина
  26. Келесбай Райхан

 

8-11 сыныптар бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Баймұқанова Толқын
  2. Бектурова Үміт
  3. Смағұл Инабат
  4. Мейрамбекова Бағнұр
  5. Халықова Зухра
  6. Рамазан Айнұр
  7. Қарадауов Дәулет
  8. Камал Әсем
  9. Бахтен Бақытжан
  10.  Нығымет Ақтілек
  11.  Сейтжан Әлішер
  12.  Нұрмұхан Бақытжан
  13.  Алимжанов Жәнібек
  14.  Жаңбырбай Мейіржан
  15.  Жамбыл Әділ
  16.  Насипов Абай

 

 

 

 

2011-2012 оқу жылында Жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар шыққан оқушылар

марапатталды

 

«Білімді  мыңды  жығар» номинациясы бойынша аудандық, қалалық олимпиада жүлдегерлері

  1. 1.Талап Алтынай

    2.Рахимбаева Мадина

    3.Жанайдарова Аягөз

    4.Мусаева Жұлдызай

    5.Абдуллаева Нұргүл

    6.Алдаш Асылбек

    7.Сейтахмет Меруерт

    8.Айымбетова Ақмарал

    9.Мейрамбекова Бағнұр

    10.Әлмағанбетова Жанель

    11.Акария Мағжан

    12.Абылбек Ботакөз

    13.Манат Азат

    14.Жұмажанов Ақжол

    15.Тұрсымат Өміржан

    16.Закир Нұрхан

    17.Есіркеп Құндыз

    18.Тулюпова Аружан

 «Ғылымды ізде, оқы да үйрен» номинациясы бойынша ғылыми жобалар байқауының жүлдегерлері мен ғылыми конференция жеңімпаздары:

  1. Асылбек Абылайхан
  2. Асхатова Фариза
  3. Жалғасбай Ырысты
  4. Орынбаева Толқын
  5. Уракбаев Әділбек
  6. Сұлтан Нариман
  7. Әбутай Көркем

 «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы марапатталған оқушылар:

 1.Уәли Еламан
2.Әнкей Елдос
3.Жақып Мадияр
4.Арслан Решат

 

         «Өнерлі өрге жүзер» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

 

  1. Ермекова Айнұр  
  2. Адіқалықов Алмат    
  3. Темірхан Аңсаған
  4. Барменов Дәурен

 

 «Өнерге әркімнің- ақ  бар таласы» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Қожанбай Хангелді
  2. Рақымжан Ілияс
  3. Өмірбек Ануар
  4. Айқымбаев Бейбарыс
  5. Спанова Айгерім
  6. Халықова Мөлдір
  7. Серікбай Мұстафа
  8. Жалғасбай Зайгүл
  9. Әбділда Айдаулет
  10. Төлеубай Бегендік
  11. Жаңбырбай Мейіржан
  12. Омарова Алина
  13. Байдалин Ілияс
  14. Байбатырова Айнұр
  15. Жанмұхамед Батыржан
  16. Елес Шыңғыс
  17. Төлеуова Меруерт

 

«Мен елімнің ұланымын!» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Төлеміс Бейбарыс
  2. Уәлихан Гүлназ
  3. Засухин Иван
  4. Жанғожин Мейіржан
  5. Бестай Айшуақ
  6. Баянды Айханым
  7.  Әбутай Гүлім
  8.  Аяпбергенова Ақжарқын
  9. Төлеу Темірлан
  10.  Елеу Гүләйім

 

 «Шынықсаң, шымыр  боласың»  номинациясын бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Мұсатаев Амантай
  2. Бисенова Ақтолқын
  3. Құрбан Азамат
  4. Жақсыбаева Дәмелі
  5. Мысырова Балнұр

 

 «Мен елімнің ертеңімін»  номинациясы  бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Садвакасов Нұрлыхан
  2. Мұқанов Саян
  3. Байгондина Перизат
  4. Кеңесова Арайлым
  5. Бекішова Айғаным
  6. Қожахметова Фариза
  7. Жапарова Аида
  8. Айбасова Ботагөз
  9. Амангелді Зура
  10.  Сағынтай Гүлназ
  11.  Есполова Адина
  12.  Ілияс Ақнұр
  13.  Оспанова Анель
  14. Келеспай Райхан
  15.  Пернебек Күнсұлу
  16. Тыныштықбаева Айсұлу
  17.  Қуаныш Айым
  18.  Қожанов Ақжол

 «Жан, тән, рух бірлігі» номинациясы бойынша марапатталған оқушылар: 

  1. Жеңіс Ұлан
  2. Мұрат Алдияр
  3. Мәдібек Бекнұр
  4. Кәукәрбек Нұрсұлан
  5. Төлеубай Сатжан
  6. Есімсейтов Бақытжан
  7. Біліспеков Алмас
  8. Есіркеп Абай
  9. Есіркеп Инабат
  10.  Шермұхамедов Мұратбек

         «Мектеп деген - қазына баға жетпес»  номинациясы бойынша марапатталған оқушылар:

  1. Бисенова Гүлсезім
  2. Серпенова Лейла
  3. Исмағзанова Құндыз
  4. Дүйсекова Аруна
  5. Болатбеков Мадияр
  6. Әліқұл Мұхтархан
  7. Сәкенбай Мақсат
  8. Мейірім Бекзат
  9. Қашқынбаева Томирис
  10.  Мапезов Ерасыл
  11. Келмелбек Шыңғысхан
  12.  Жақсылық Жанерке

 

 


Разработчик ТОО "BenchMark Consulting". © Все права защищены. 2015-2016 год